Chris Craft

Tato značka zaznamenala v ČR úspěšný vzestup zájmu v posledních dvou letech a nás těší, že můžeme o novinkách s ní spojených informovat její příznivce. O nových modelech, virtuálních prohlídkách, použitých lodích na prodej a dalších zajímavostech se dozvíte právě zde.

Virtuální prohlídky lodí

Zdokonalení se dočkal náš web, kde ve složce modelů lodí Chris Craft najdete pod specifikací každé z lodí i oblíbený nástroj – virtuální prohlídku. Hodí se velmi ve chvíli, kdy si opravdu chcete loď prohlédnout do detailu z různých pohledů. Virtuální prohlídku lodě Corsair 32 najdete například zde: http://vt.prestigevision.com/…3/embed.html.

Výběr pro 2013

Po úspěchu lodí Chris Craft v předchozích dvou letech jsme na jaro 2013 objednali zajímavý průřez modelovou řadou Chris Craftu. Svou novou loď můžete vybírat zde: http://www.radekmasin.cz/…ode-skladem/, a pokud nenajdete to, co hledáte, rozhodně se vynasnažíme Vašim požadavků na model, barevnost a motorizaci vyhovět. Nově máme také v nabídce použité lodě Chris Craft, podrobnosti o nich najdete zde: http://www.radekmasin.cz/…/bazar-lodi/. Všechny lodě jsou námi servisovány a jejich historii máme plně pod kontrolou. Rádi Vám je předvedeme v jejich plné kráse. Chris Craft je jednou z mála značek, jejichž lodě neztrácejí na atraktivitě i jako zánovní!

Nový Corsair 32

Po únorové premiéře novinky Launch 32 je na světě loď ve stejné velikosti, avšak s kajutou – Corsair 32. Jednu z prvních lodí Corsair 32 budeme dodávat zákazníkovi do Montenegra a po zkušenostech z Cannes, kde jsme loď testovali, můžeme směle potvrdit vynikající vlastnosti tohoto trupu. Corsair 32 je řešením pro všechny, kdo hledají plnohodnotnou loď na moře pro denní výlety, jež hrdě doplní jejich nemovitost na Jadranu či kdekoli v Evropě. Kajuta nabídne sezení kolem výškově stavitelného stolu, který se vmžiku promění v lůžko pro dva. Součástí kajuty je menší kuchyňský koutek a oddělená koupelna s toaletou. Základní cena nového modelu Corsair 32 činí 245 866 USD (v edici Heritage Trim Edition a se dvěma motory Mercury 350 MAG).

Vertical Bow 20 a Corsair 36 HT

Jak je vidět, tak novinkám na obou spektrech velikostí modelové řady se Chris Craft nebrání. Vertikální příď se na lodích objevuje poslední dobou stále častěji a nejde o funkční, ale především o designový prvek. Nicméně celý koncept této dvacetistopé lodě vypadá vskutku lákavě. Očekávané změny se také dočkal model Corsair 36 a od roku 2013 mu přibude i varianta s pevným zastřešením, hard topem. Obě novinky budou k vidění v únoru 2013 na výstavě v Miami.

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání