Vážení přátelé,

většina majitelů lodí má již po své letní sezóně na lodi a Vy možná nyní přemýšlíte o tom, kam za létem v zimě. Hned v našem prvním příspěvku máme pro Vás pozvání na Seychely, kde již naplno funguje naše prodejní a charterová kancelář. Dále se s Vámi chceme podělit o informace týkající se novinek loděnic Chris Craft a Princess a v neposlední řadě připomenout, že je již nejvyšší čas lodě zazimovat. Svých změn doznaly i naše webové stránky, a k tomu patří i přidání našeho profilu na sociální síť Facebook. Rádi s Vámi zůstaneme v kontaktu i přes zimu, a to jak v našem showroomu, kde očekáváme příjezd zajímavých lodí, tak třeba na Seychelách, anebo přes již zmiňovaný web či Facebook.

Seychely: léto na dosah ruky

Seychely: léto na dosah ruky

V Evropě nastupuje zima typickou inverzí a nevlídným počasím, avšak na Seychelách je celoročně léto s právě startující hlavní sezónou. Od výletu do tepla Vás dělí méně času, než kolik ho strávíte v autě cestou do Chorvatska, a s Emirates se na Seychely odlétá denně! S našimi loděmi jsme připraveni dopřát Vám komplexní zážitek a všechny náležitosti týkající se Vaší cesty zajistíme, Vy si jen vyberete termín!

zobrazit více

Chris Craft

Chris Craft

Tato značka zaznamenala v ČR úspěšný vzestup zájmu v posledních dvou letech a nás těší, že můžeme o novinkách s ní spojených informovat její příznivce. O nových modelech, virtuálních prohlídkách, použitých lodích na prodej a dalších zajímavostech se dozvíte právě zde.

zobrazit více

Princess dravě zbrojí

Princess dravě zbrojí

Tato britská loděnice si razí svou cestu kupředu především inovacemi. Množství nových modelů, jak těch nad 25 metrů, tak i v segmentu okolo padesáti stop, je obdivuhodné. To samé lze říci o cenové politice značky, která nabízí lodě za odpovídající ceny při zachování kvality a prestiže značky.

zobrazit více

Modely lodí

Modely lodí

Méně viditelné, avšak stejně krásné jsou modely lodí, které dodáváme zájemcům od USA, přes Anglii až po Turecko. Nad konkurencí vítězíme cenou a termíny dodání, to vše ve spojení s vysokou kvalitou.

zobrazit více

12V benzínový generátor

12V benzínový generátor

Technická pomůcka, která by asi neměla chybět na palubě žádné menší lodě, jejíž majitel nechce investovat do klasického generátoru. Za pár korun máte k dispozici 12V generátor české výroby, a tedy i jistotu dostatku energie kdykoli a kdekoli.

zobrazit více

Uložení lodí ke spánku

Uložení lodí ke spánku

Většina našich zákazníků má své lodě námi zazimované a uskladněné v krytých prostorech naší servisní haly na Libeňském ostrově. Odpovídajícího zázemí pro uskladnění lodí využilo i několik dalších klientů.

zobrazit více

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Příliv informací o námi nabízených lodích a dění okolo nich nás přimělo se k Vám přiblížit i prostřednictvím sociálních sítí. Nyní jsme i na Facebooku.

zobrazit více

Podzimní výstavy ukázaly na změny

Podzimní výstavy ukázaly na změny

Asi pro Vás nebude žádnou novinkou, že zima neznamená klid v lodním průmyslu, a tak je výstavní sezóna v plném proudu. Poznatky a obecnou náladu jsme pro Vás shrnuli do několika vět.

zobrazit více

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání