Vážení přátelé,

mnozí z nás již svou sezónu s loděmi zahájili v průběhu Velikonoc a těm, kdo stále ještě odolávají, přijde jistě vhod jako start do nové sezóny nadcházející výstava Lodě na vodě, jež začne tento týden ve čtvrtek. Naše účast s větším počtem lodí než v loňském roce utvrdí každého, že nás chuť na český a slovenský trh neopustila ani po otevření pobočky na Seychelech, kde sezóna milovníkům lodí nikdy nekončí. Chris Crafty u nás již doslova zdomácněly a Princess se dostává zpět na místo, které této značce v ČR a SR patří. Výběr všeho zajímavého, co nás v minulých dvou měsících potkalo, naleznete níže. Těšíme se na setkání s Vámi, třeba právě při příležitosti výstavy lodí tento týden.

Výstava Lodě na vodě – pozvánka

Výstava Lodě na vodě – pozvánka

Taktéž v letošním roce se zúčastníme výstavy Lodě na vodě, konající se v Praze na Rašínově nábřeží a protější Smíchovské pláži od 12. do 15. 4. 2012. Náš stánek nabídne hned několik novinek, počínaje produkty a konče službami. Úplně poprvé budete moci zhlédnout Chris Craft Retro Line Capri 23 (model z let 1955–56).

zobrazit více

Chris Craft v Miami

Chris Craft v Miami

Svou premiéru na výstavě v Miami absolvovaly hned dva Chris Crafty, a to Launch 32 a Corsair 36. Tyto dvě lodě sklidily velký ohlas, zájem vzbudily také nové barevné kombinace.

zobrazit více

Pozor na lákavé nabídky „koupěchtivých zájemců“

Pozor na lákavé nabídky „koupěchtivých zájemců“

Prodáváte svoji loď a inzerujete ji tedy někde na prodej? Může se stát, že obdržíte zajímavou nabídku, velmi rychle se dohodnete přes e-mail s potenciálním kupujícím na ceně, ale je tu jedna maličkost. Požadavek na pojištění T.I. Nyní zbystřete!

zobrazit více

Porto Montenegro

Porto Montenegro

Nejen z toho důvodu, že jeden z námi prodaných Chris Craftů bude českému klientovi dodán do Černé hory, konkrétně do Porto Montenegro, avšak hlavně kvůli lákavosti zdejšího developerského projektu si myslíme, že si tento přístav zaslouží vaši pozornost.

zobrazit více

Lodě jako v bavlnce

Lodě jako v bavlnce

Námi nabízené lodě Chris Craft a (ne)čistota českých vod nás přiměly ke kroku hledat pro naše klienty příhodná řešení ochrany jejich lodí. Komu se líbí přicházet k lodi, na které ulpívá špína Vltavy a kachny si z její teakové paluby dělají toaletu?

zobrazit více

Ze zákulisí Princess

Ze zákulisí Princess

Za uplynulé dva měsíce došlo v britské Princess k celé řadě revolučních změn. Snad tou nejzásadnější je spuštění na vodu největší z lodí v nabídce loděnice, a to modelu 40M. Nově jsou také v nabídce motory MAN a nechybí ani detailnější testování nejmenší lodě Princess V39.

zobrazit více

Transport lodí na Seychely

Transport lodí na Seychely

Dlouho avizovaný okamžik se naplnil – naše dvě lodě (Ferretti 500 Elite a Altura 690) byly naloženy na palubu HR – Recognition a směřují na Seychely. I přes neustálé posuny termínů se všechny lodě, jejichž majitelé měli zájem o přepravu, na palubu nevešly, a tak se připravuje další transport koncem léta.

zobrazit více

Služby jako v Monaku

Služby jako v Monaku

Jde sice jen o inspiraci a asi nemáme v úmyslu přirovnávat Prahu k přístavu v Monaku, ale určitou inspiraci jsme si právě v historii Monaka našli. Mohou ji využívat majitelé lodí Chris Craft v Praze na Vltavě.

zobrazit více

Zima doslova nevídaná

Zima doslova nevídaná

Letošní předsezónní návštěvy Chorvatska přinesly svá překvapení, o to největší se postaralo počasí. Naposledy ležel sníh v Zadaru v roce 1986, pak až letošní únor přinesl doslova nečekanou nadílku.

zobrazit více

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání