Přístavy na Orlíku a v Praze

K povinnostem každého dobrého prodejce lodí patří i nutnost postarat se svým přičiněním o rozvoj infrastruktury na vodě. Hodně úsilí jsme vložili do výstavby přístaviště u našeho showroomu v holešovické Prague Marině, a také bychom vás rádi informovali o novém přístavu na Orlíku.

Marina Orlík

Jsme rádi, že vám touto cestou můžeme představit rostoucí přístav pro majitele plachetnic, ale také motorových lodí. Jde o bývalý rekreační objekt ČT na Orlíku, nedaleko od Žďákovského mostu, odkud je již povolena plavba v kluzu bez dalších omezení v průběhu celého roku. Majitelem onoho rekreačního objektu se naštěstí stal milovník lodí, a to i těch motorových, Vladimír Janouš, se kterým spolupracujeme na projektu Chris Craft Retro Line.

Nově vzniklý přístav pro dvacet lodí bude tvořit 60 metrů dlouhé molo a nebude chybět ani tranzitní molo pro hosty. K dispozici přímo na mole bude elektřina a voda a jeho část je koncipována jako servisní zóna. Zde se počítá se službami jako mytí lodí, doplnění PHM a pitné vody či vyprázdnění fekálního tanku. Předpokládaný termín otevření přístavu je 1. duben 2012. Nyní, na konci ledna, byl již zakoupen otočný jeřáb s nosností 5 t. Majitelé lodí budou moci využívat jachetní klub se sprchami a toaletou, stejně tak jako další sportovní a restaurační zařízení (restaurace, grilovací rošty, tenisový kurt, vyhřívaný bazén…). www.marinaorlik.cz

Přístav Prague Marina

V loňském roce jsme v holešovickém přístavním bazénu umístili mola, jež budou letos základem nově otevřeného přístavu Prague Marina. Mola dovezená ze splitské výstavy se ukázala jako ideální, nabízejí majitelům lodí bezpečný pohyb bez kývání a samozřejmě komfortní vyvázání lodí. Plné zprovoznění přístavu je plánováno na polovinu dubna, po dokončení nezbytných úprav schodiště, uchycení, vstupní lávky a rozvodu elektřiny a vody. Kotvení zde najde dvacítka lodí, jejich majitelé budou mít k dispozici sociální zázemí se sprchou a jejich lodě budou pod stálým dohledem kamerového systému. V dalších letech se pak přístav rozroste na konečný počet 150 kotevních stání. Majitelům lodí bude již letos k dispozici široká paleta služeb počínaje dotankováním, mytím lodí a běžným servisem, konče pak zazimováním v naší nedaleké hale. V případě zájmu o zajištění kotevního místa doporučujeme nás kontaktovat co nejdříve.

Galerie fotografií

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání