Vážení přátelé,

zasíláme Vám informace a novinky ze světa našich lodí.

První vydání našeho newsletteru se setkalo s velkým zájmem, proto přicházíme s dalšími informacemi, jež nejsou zdaleka zaměřeny pouze na naši činnost. Zabrousili jsme také do problematiky legislativy, respektive možného řešení otázky DPH po vstupu Chorvatska do EU v roce 2013. Máme pro Vás rovněž informace o nových přístavech v Praze a na Orlíku. Pokud jste nestihli výstavu v Londýně, rádi Vám zprostředkujeme zajímavosti a nejnovější fotografie modelů Princess V39 a 57 a odkrýváme jako první také informace o nové Princess 56.

Těšíme se na Vaše reakce a podněty, které budeme brát v potaz při přípravě dalšího vydání našeho newsletteru.

Chorvatsko 2013 – nenechávejte otázku řešení 25% DPH
naposlední chvíli

Chorvatsko 2013 – nenechávejte otázku řešení 25% DPH naposlední chvíli

V celonárodním referendu se necelých 68 % Chorvatů rozhodlo rozptýlit poslední obláček nejistoty a vyslovilo své ano vstupu do EU. Začátkem července 2013 se tedy Chorvatsko stane 28. zemí Evropské unie, ale co to bude mít za následky pro stovky majitelů lodí kotvících v jeho vodách pod českou nebo slovenskou vlajkou? Asi budou muset doplatit DPH z hodnoty svých lodí. My máme varianty, jak se vyhnout platbě drastických 25% DPH.

zobrazit více

Legendární Chris Craft

Legendární Chris Craft

Datování legendy značky Chris Craft by bylo možné začít rokem 1861, kdy se manželům Smithovým v americkém Michiganu narodil syn Christopher Columbus Smith. Byla to doba stále ještě Divokého západu, začala občanská válka a prezidentem byl zvolen Abraham Lincoln.

zobrazit více

Londýnské premiéry Princess V39 a V57

Londýnské premiéry Princess V39 a V57

Podle očekávání se loděnice Princess stala nejvíce skloňovanou, a to nejen díky největší lodi výstavy – 32M. Velkým lákadlem byla nejmenší nová loď Princess s označením V39. Je to po dvanácti letech návrat této značky k modelu s délkou pod čtyřicet stop, a ten se skutečně povedl. Lodi v interiéru nechybí nic z luxusu větších „véček“ a exteriéru dominovala nová barva, ocelově šedá, a tradiční linie Princess.

zobrazit více

Chcete vlastnit model své lodě? Umíme jej vyrobit.

Chcete vlastnit model své lodě? Umíme jej vyrobit.

Před několika lety jsme spojili své síly se špičkovým výrobcem modelů lodí a díky nemalým investicím jsme společně položili základ výroby modelů lodí s propracovanými detaily. Kombinace nejmodernějších technologií a dlouholetých zkušeností v tomto oboru zajišťují nejvyšší kvalitu finálního produktu, nepostrádající každičký detail. Mezi naše zákazníky patří přední evropské loděnice. Nyní nabízíme i vám stavbu věrných kopií modelů lodí, a to jak jednoho unikátního kusu, tak i větších sérií. Naše zkušenosti a technologie však také umožňují stavby modelů developerských projektů, domů, průmyslových celků a mnoho dalšího, jež jsme také již realizovali.

zobrazit více

Nová Princess 56

Nová Princess 56

Na podzim letošního roku se ve výrobním programu Princess objeví zbrusu nová Princess 56, jež nahradí velmi úspěšný model 54. Jde o zcela novou loď, jejíž trup je o více než metr delší a o necelých dvacet centimetrů širší než starší 54. Je také vyráběna infuzní laminací, která zajistí maximální torzní pevnost a snížení hmotnosti zároveň.

zobrazit více

Přístavy na Orlíku a v Praze

Přístavy na Orlíku a v Praze

K povinnostem každého dobrého prodejce lodí patří i nutnost postarat se svým přičiněním o rozvoj infrastruktury na vodě. Hodně úsilí jsme vložili do výstavby přístaviště u našeho showroomu v holešovické Prague Marině, a také bychom vás rádi informovali o novém přístavu na Orlíku.

zobrazit více

Rybaření a "big fishing game" na Seychelech

Rybaření a "big fishing game" na Seychelech

Ne každý, kdo je náruživým vyznavačem sportovního rybolovu, již slyšel o nedozírných možnostech vyžití se v tomto sportu v rámci Seychelského souostroví.

zobrazit více

Výjimečný Valentýn v restauraci Riva Bella

Výjimečný Valentýn v restauraci Riva Bella

Odměňte své drahé opravdu po francouzsku. Jako jedna z pouze 12 restaurací v ČR Vám nabízíme možnost vychutnat si valentýnské okamžiky ve spojení s Veuve Clicquot Rosé, doplněné o netradiční formu prezentace malinovou pralinkou, již na přání rádi zaměníme třeba za snubní prstýnek (to jen pro ty velmi odvážné jedince). Tato akce potrvá od 1. února a vyvrcholí 14. února ve svátek svatého Valentýna.

zobrazit více

V jako Victory

V jako Victory

Loď Princess V52 získala ocenění Loď roku 2012.

Nejprestižnější vydavatelství časopisů o lodích, IPC, každoročně oceňuje v anketě Loď roku ty lodě, jež oslovily odbornou porotu nejvíce, a to po všech stránkách. V kategorii sportovních cruiserů získala ocenění jednohlasně právě loď Princess V52.

zobrazit více

Trade Group Radek Mašín, s.r.o.
info@radekmasin.cz, +420 283 870 032
www.radekmasin.cz

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání