Pronájem Ferretti Altura 690 na Seychelech, jaro 2012

Kromě třicetistopé lodě Chris Craft, jež dorazila na Seychely v polovině prosince, budeme zanedlouho nabízet k pronájmu též pro mnohé známou motorovou jachtu Altura 690. Od března 2012 bude k dispozici s dvoučlennou posádkou.

Týdenní cena pronájmu je 29.900 € (denní 5.900 €). Loď je kompletně vybavena na komfortní pobyt pro šest lidí ve třech velkých kajutách, přičemž každá disponuje neobvykle velkou koupelnou. Pohodlí zajistí kromě jiného i stabilizační systém ARG, hydraulická koupací platforma a odsolovací zařízení. Hodně zábavy, vodní lyžování a v neposlední řadě i pohodlný přístup na pohádkově bílé písečné pláže zajistí komfortní Williams 385. Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@radekmasin­.cz.

 

Proč právě Seychely? 

Denní letecké spoje Vás dostanou do ráje v Indickém oceánu, jenž není sužovaný hurikány, bídou a nebo nedostatkem kvalitních pláží. Dokonce i počet turistů je limitovaný, aby se zachoval opravdu pohodový duch ostrovů. Místní podmínky pro výlety motorovými loděmi nelze srovnat s jinými lokalitami a vůbec ne s nejobvyklejší destinací, Chorvatskem. Právě do tohoto ráje stěhujeme naši největší loď Altura 690 a nabízíme k pronájmu všem, jenž chtějí okusit dotek ráje. 

 

Galerie fotografií

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání