Naše nová pobočka Eden Island - Seychely

Na konci léta jsme se rozhodli následovat více jak desítku českých klientů, kteří si pořídili rekreační nemovitost na Seychelech. Ihned po naší první návštěvě Eden Islandu padlo rozhodnutí a 1. 12. 2011 jsme zde otevřeli svou kancelář. Pro tuto seychelskou destinaci jsme získali zastoupení Ferretti Group (Ferretti, Pershing, Mochi, Itama, Bertram, Custom Line) a také již zmíněný Chris Craft.

Sídlo naší kanceláře na Seychelech je na hlavním ostrově Mahé. Konkrétně na jeho nově vybudované součásti, uměle vytvořenené a menší s názvem Eden Island. Zde se jihoafrická developerská společnost Eden Island Development Company pustila do sofistikovaného projektu.

Jedná se o soubor apartmánových domů a samostatně stojících vil v první linii s výhledem na oceán. Každá obytná jednotka má své kotevní stání v ceně, buď přímo před domem, nebo v jeho těsné blízkosti. V tomto ráji milovníků lodí, kde sezóna nikdy nekončí, jsme 1. 12. 2011 otevřeli svou novou kancelář. Zabýváme se prodejem italských lodí, s nimiž jsme byli spjati posledních šest let, dále pak jejich pronájmem a záručním i pozáručním servisem.

Rezidenční projekt Eden Island je z poloviny hotov a skladba současných více než 320 majitelů apartmánů a vil je velmi kosmopolitní. Přizpůsobili jsme tomu vedení seychelské pobočky a celý rozjezd svěřili do povolaných rukou Marca Petráska. Tento Ital s českými kořeny strávil v loděnici Ferretti Group více než sedm let na nevyšších pozicích a poslední dva roky vedl loděnici Mochi. S jeho pomocí a za přítomnosti Radka Mašína, spolu s technickým personálem, se dostane všem klientům maximální péče.

Pro klienty, kteří mají zájem se s tímto projektem lépe seznámit, jsme připraveni zorganizovat „poznávací“ pobyt zahrnující ubytování v některém z apartmánů a pronájem lodě, z jejíž paluby jsou Seychely teprve tím pravým rájem.

TG Radek Masin International Yachts Agents Co. Ltd. Eden House / Eden Island Mahe / Seychelles

 

Marco Petrasek

mobil: +248 2522318 office: +248 4346720
marco@radekma­sin.com

 

 

Radek Masin

mobil: +248 2522319
info@radekmasin­.com

 

www.radekmasin.com

Galerie fotografií

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání