Vážení přátelé,

zasíláme Vám informace a novinky ze světa lodí.

Je nám potěšením, že Vás můžeme seznámit s prvním vydáním našeho newsletteru. Chceme Vás touto cestou pravidelně informovat o aktualitách, zajímavostech i nových projektech, které připravujeme.

Už je to rok, co jsme otevřeli nový showroom v Prague Marině a právě díky tomu si uvědomili, co vše se u nás událo za letošní rok a na čem jsme pracovali. Proto chceme, aby nejen naši klienti měli informace o aktualitách a našich plánech.

Budeme rádi, když se stanete pravidelným čtenářem tohoto newsletteru a uvítáme reakce, připomínky, podněty z Vaší strany.

Chris Craft

Chris Craft

Jarní výstava „Lodě na vodě“ ukázala, že lodě Chris Craft mají na českém trhu místo a stejně tak si své klienty našly první dřevěné repliky Chris Craftu s označením Retro Line. Máme ve výrobě další dva tipy a jde o opravdovou lahůdku – model Chris Craft Capri 23 z roku 1955.

zobrazit více

Naše nová pobočka Eden Island - Seychely

Naše nová pobočka Eden Island - Seychely

Na konci léta jsme se rozhodli následovat více jak desítku českých klientů, kteří si pořídili rekreační nemovitost na Seychelech. Ihned po naší první návštěvě Eden Islandu padlo rozhodnutí a 1. 12. 2011 jsme zde otevřeli svou kancelář. Pro tuto seychelskou destinaci jsme získali zastoupení Ferretti Group (Ferretti, Pershing, Mochi, Itama, Bertram, Custom Line) a také již zmíněný Chris Craft.

zobrazit více

Pronájem Ferretti Altura 690 na Seychelech, jaro 2012

Pronájem Ferretti Altura 690 na Seychelech, jaro 2012

Kromě třicetistopé lodě Chris Craft, jež dorazila na Seychely v polovině prosince, budeme zanedlouho nabízet k pronájmu též pro mnohé známou motorovou jachtu Altura 690. Od března 2012 bude k dispozici s dvoučlennou posádkou.

zobrazit více

Naše „Princessna“

Naše „Princessna“

Jak již víte z naší nedávné prezentace, máme od října 2011 v portoliu nově také značku Princess. Tato britská loděnice prošla v posledních letech evoluční změnou a právem patří mezi „TOP 5“. Od října, kdy jsme se s touto značkou spojili, vidíme, jak klienty její comeback těší.

zobrazit více

Krátce

V našem showroomu můžete aktuálně vidět lodě Chris Craft Silver Bullet, 22 Corsair a 23 Retro Line a poobědvat pak v sousední italské restauraci Riva Bella.

Rádi Vás potkáme na výstavách, kterých se zúčastníme na začátku příštího roku:
Londýn (6.1.–15.1.) | Düsseldorf (21.–29.1.) | Miami (16.2.–20.2.)
V případě zájmu, délku účasti upravíme podle Vašich přání a potřeb, stačí dát předem vědět.

S nadcházející sezónou rozšiřujeme nabídku o charter motorových jachet, a také najdete nové zboží v našem internetovém obchodě www.lodniprislusenstvi.cz.

Do nové sezóny hodláme opět posílit servisní a asistenční zázemí v Chorvatsku.

Na závěr Vám chceme srdečně popřát klidné prožití Vánoc a budeme se těšit na osobní setkání, nebo u dalšího čísla našeho newsletteru.
Radek Mašín a jeho tým

Newsletter Radek Mašín       Registrace | Zrušit zasílání